Vergaderruimte huren Nijmegen
Wil je een comfortabele vergaderruimte huren in de omgeving van Nijmegen?
Het huren van een vergaderruimte in Nijmegen kan lastig zijn, maar niet als je weet waar je moet zijn! De Woerdt, met haar comfortabele vergaderruimtes, ligt vlakbij Nijmegen. Wanneer je interesse hebt in het huren van deze prachtige vergaderruimtes, lees dan vooral verder!
Waarom willen wij een vergaderruimte huren bij De Woerdt?
Een vergaderruimte huren in Nijmegen valt niet altijd mee. De Woerdt is gevestigd in Ressen, vlakbij Nijmegen. Door de gunstige ligging nabij de snelweg en de goede bereikbaarheid met het openbaar vervoer is De Woerdt de ideale locatie in de buurt van Nijmegen om een vergaderruimte te huren.
De Woerdt is een modern fruitbedrijf aan de rand van de Betuwe. Je vindt er een Landwinkel en horecagelegenheid Het Boerderijterras. Op de eerste etage van het Boerderijterras zijn twee prachtige en comfortabele vergaderruimtes te huur. Er is een kleine vergaderruimte; de Boerderijzaal en een grotere vergaderruimte; De Boomgaardzaal. Beiden zijn goed bereikbaar met de trap en per lift. De Boerderijzaal is geschikt voor 2-8 personen, de Boomgaardzaal is geschikt voor 4-42 personen.
Vergaderen in een natuurlijke omgeving
Vergader accommodatie De Woerdt is landelijk gelegen ten noorden van Nijmegen. Het bedrijf is omgeven door boomgaarden. Zo kun je een lange vergadering of training onderbreken met een fijne wandeling in de natuur.
Het is ook mogelijk om de dag te onderbreken met een rondleiding op het bedrijf en in de boomgaard. Een welkome onderbreking waarin je alles leert over moderne fruitteelt, de natuur en de geschiedenis van De Woerdt. Daarna gaat het gezelschap weer fris terug naar de vergaderruimte.
Wil je een echt goede indruk van ons bedrijf krijgen?
Klik dan hier voor onze bedrijfsvideo
Verzorging tijdens de vergadering
Wanneer jullie een vergaderruimte huren van De Woerdt, dan kun je er zeker van zijn dat jullie worden ontvangen door vriendelijk personeel. Zij zorgen ervoor dat jullie gezelschap niets te kort komt tijdens de vergadering en in de pauzes. Van huisgemaakte zoete lekkernijen tot een uitgebreide boerenlunch. Ook zijn er vegetarische en vegan gerechten.
Het Boerderijterras serveert wat lekkers voor iedereen!
Voordelen van het huren van een vergaderruimte van De Woerdt
- Scherpe tarieven, al vanaf € 11,07 per persoon
- Goede koffie, uitgebreid thee assortiment en heerlijk eten uit eigen keuken
- Mogelijkheden voor rondleidingen
- Goede bereikbaarheid met de auto en het openbaar vervoer
- Landelijk gelegen en toch vlakbij Nijmegen
Wil je meer informatie over het huren van een vergaderruimte vlakbij Nijmegen? Klik dan hier
Ik ben enthousiast geworden, ik wil reserveren!